Tänavakivi puhastus

Kõige efektiivsem viis tänavakivi puhastamiseks ja parima tulemuse saavutamiseks on kivipindade töötlus kuumavee aurupesuriga.

Kemikaalivaba

Lemmiklooma sõbralik

Pere sõbralik

Kõrghaljastusele sobilik

Säästab loodust ja põhjavett

Säästab loodust

Kas sa teadsid, et meie heitlik kliima soodustab kivi vahedesse tülikat sambla kasvu teket, mis on omakorda suurepärane kasvuala veelgi tülikamatele taimedele?
Samblane tänavakivi pole mitte ainult inetu, vaid ka kahjulik kivi pikaajalisele säilitamisele. Nimelt talletab sammal niiskust, mis omakorda annab tõuke hallituse ja seeneliste tekkeks. Selle orgaanilise protsessi tulemuseks on vohav sammal kivisillutisel, mis hakkab lõpuks murendama kivi nurkasid ning viib vajaduseni kivi välja vahetada. Selleks, et seda protsessi juba varases staadiumis peatada, oleks soovitatav teostada regulaarselt tänavakivi puhastust vähemalt iga 2 -5 aasta tagant.

TEENUSEST

1

Tänavakivi seisukorra hindamine

2

Puhastus industriaalse Kärcher kuumavee aurupesuriga

3

Loputus (fassaadilt, murult)

4

Sambla koristus

5

Bio liivakaitse

6

Liivatamine

7

Sambla utiliseerimine

Kuumavee aurupesuriga kivi töödeldes eemaldame sambla mitte ainult kivivahedest vaid ka kivi pooridest. Puhastus protsessi käigus eemaldatakse ka muu mustus, mis on aastatega kivile tekkinud, olgu selleks siis parafiin, sool, tsement, värv või õli. Tulemuseks on sügavpuhastatud ja määrdevaba unikivi. Meie masinaparki kuuluvad Kärcher Professional industriaalsed pesurid, mis võimaldavad meil tööd teostada ka sõltumata kommunikatsioonide olemasolust.

Teenuste Hinnad

Tänavakivi puhastus

al 2€ / m²

Lisateenused:

NB! Suuremahuliste tööde puhul üle 1000m² küsi personaalset hinnapakkumist

HINNAD

LISATEENUSED:

Kokku---

*Hindadele lisandub käibemaks

NB! Suuremahuliste tööde puhul üle 1000m² küsi personaalset hinnapakkumist

TEHTUD TÖÖD.

Teostame erinevaid puhastustöid- tänavakivide puhastusest kuni katuse pesuni. Tööde teostamisel kasutame kõrgtasemel Kärcher Professional industriaalsed pesureid ja profi töövahendeid.

Võta meiega ühendust ja tuleme vaatame mustuse üle!

BLOGI

Nõuanded ning huvitavad faktid.

Veel valitseb siin tühjus...